HAKKIMIZDA

 

            Firmamız , insan yaşamını olumsuz yönde etkileyen zararlıların kontrol ve mücadelesi (pest control ) için 1997 yılında HATİPOĞLU İLAÇLAMA LTD.ŞTİ. adı altında ziraat mühendisi Hayri HATİPOĞLU ve Belma HATİPOĞLU tarafından faaliyete başlatılan bir kuruluştur.

            Oteller, restaruranlar, alış veriş merkezleri, imalat haneler, konutlar, gıda fabrikaları, gıda depoları vb. yerlerde problem olan, insan yaşamını olumsuz yönde etkileyen zararların kontrol ve mücadelesini siz müşterilerimizden aldığımız destekle hizmet vermeye devam ediyoruz

            Hizmetlerimizi müşterilerimizden gelen şikayet doğrultusunda işinde uzman ve deneyimli kadromuzla, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde sağlayacak şekilde, Ziraat Mühendisi kontrolünde, profesyonel şekilde uygulamakta ve kontroller yapmaktayız.

            Müşterilerimizden gelen acil çağrılara 7 gün 24 saat hizmet anlayışıyla hizmet vermekte ve problemlere çözüm üretmekteyiz. Ayrıca müşterilerimize iş bitiminde, HACCP standartlarında çalışma tutanağı sunmaktayız..

            Kullandığımız ilaçlar (insektisitler) T.C. Sağlık Bakanlığından ruhsatlı, ve  Dünya Sağlık Örgütünden (WHO) onaylı, koku, leke, kalıntı bırakmayan halk sağlığı alanında kullanılan ilaçlardır.

             Firmamızın T.C. Sağlık Bakanlığından İLAÇ UYGULAMA İZİN BELGESİ, MESUL MÜDÜRLÜK BELGESİ, MESUL MÜDÜRLÜK SERTİFİKASI bulunmaktadır. Ayrıca Firmamız hizmetlerinin kalitesini yükseltmek amacıyla TSE HİZMET YETERLİLİK belgesini de alarak T.S. 8358 Ev, işyeri ve yerleşim alanları zararlıları ile mücadele hizmetleri genel kuralları standartlarına uygun hizmet belgesini de almıştır. Ayrıca HATİPOĞLU İLAÇLAMA LTD.ŞTİ. müşterilerinin iş yerinde yapılan çalışmalar sırasında çalışanların hatalarından doğacak zararların karşılanacağının güvencesi vermektedir.

            Biz bu hizmet anlayışıyla çalışmalarımıza sizlerden aldığımız güçle devam etmekteyiz.

www.hatipogluilaclama.com